Umělecký soubor Přímá Oklika se skládá z činoherních a muzikálových herců, cirkusáků, akrobatů, alternativních umělců, filmařů a muzikantů. Hrajeme klasické i autorské pohádky se zpěvy a tanci. Točíme filmy, dokumenty, hudební klipy atd. Skládáme muziku a pořádáme koncerty, píšeme scénáře, věnujeme se divadelní a filmové teorii a také žurnalistice. Pořádáme kabarety a další hudebně dramatické žánry. Dále pak hudební produkce jako autorské a populární písně, taneční vystoupení (sólo, párové a skupinové tance), satirické scénky i improvizace, kankán a šansony.

Naše vystoupení jsou vhodná pro děti i pro dospělé. Můžeme pro vás udělat zábavu na oslavách, v hotelích během konferencí, ale také v kulturních domech, na náměstí v rámci slavností, v divadlech i klubech.

Facebook Přímá Oklika

 

 

 Divadlo

 

 Perníková chaloupka

 Fotogalerie

 

  


Divadelní hudební pohádka F. R. Čecha v novém nastudování našeho souboru. V pohádce na motivy bratří Grimmů uvidíte Jeníčka s Mařenkou, Ježibabu s  dědkem a jiné tajuplné bytosti.

Přijďte si zatančit a zazpívat s naší veselou pohádkou!

 

 

video

 

             

Červená karkulka

Fotogalerie

    Klasická pohádka na motivy bratří Grimmů v novém kabáktu. Uvidíte tak trochu zlobivou Karkulku, tak trochu hodného vlka, tak trochu akční babičku a myslivce s mamikou samozřejmě také. Každopádně se dozvíte, jak to bylo doopravdy.      
             

Commedia dell'arte Dryáčník

Fotogalerie

   

 

Klasická italská commedia dell'arte s názvem Dryáčník je veselou komedií typů a masek. Stanete se svědky jedinečného zážitku, protože inscenace je od začátku do konce improvizovaná, plná gagů, soubojů, kopanců a pádů. Můžete se těšit na nečekané situační zvraty a pohráváni si s lidskými typy a charaktery. Uvidíte chlípného a hamižného Pantalona, světáckého všudybyla Capitana, věčně zamilované milovníky a milovnice a hlavně jejich sluhy a strůjce intrik, potutelného Pedrolína a mlsouta Harlekýna. 

 

Dopřejte si lehkou zábavu plnou kopanců, soubojů a lehké satiry.

   

video

             

Kabaret Nekonečno

Fotogalerie

    Ponořte se s námi do atmosféry kabaretní tančírny, kavárny v neurčitém čase na neurčitém místě. V programu zazní známé a méně šlágry a vystoupí také hosté s vlastní autorskou tvorbou. Můžete se těšit na songy jako Mackie Messer, Vy byste pořád seděla, Loudá se půlměsíc, Lampa, Slavíci z Madridu a další zábavná taneční pěvecká čísla.     video
   

 

 

 

   

Švanda beďnák

Fotogalerie

svanda

   

Cirkusové představení z prostředí show. Můžete se těšit na šálaře, akrobaty, zpěváky, tanečníky, herce a komiky. Představení je vhodné na místech, kde je možné uvázat šály a hrazdu. Příběh je vytvořen na motivy pohádky Švanda dudák J.K. Tyla. Vhodné pro děti i dospělé.

     
             

Happening „Point of view“

Fotogalerie

    Happening je působ uměleckého výrazu, který se formuje náhodným rozvíjením děje formou inscenované události za účasti umělce i diváků – účastníků happeningu. Toto improvizované představení je vhodné pro každou příležitost, kdy chcete překvapit nebo nečekaně vtáhnout do děje své hosty na akci, kterou pořádáte. Největší efekt má tento tvar před koncertem, divadlem nebo na oslavách veškerého typu. Diváci vpodstatě ani neví, že jsou diváci a hlavně netuší, že jsou také účinkující. Jde jo atraktivní a netradiční umělecké dobrodružství pro všechny účastníky.      
             
             

 

 Film 

 

 

Spoof TV

Televize Spoof vysílá imaginární televizní pořady plné bláznivin, satirické imitace a lehké parodie. Vše je ovšem vymyšleno na základě tvrdé reality v politice i ve společnosti, ale zcela humornou formou. Máte možnost se zapojit do vysílání s jakýmkoliv námětem, či typem na nový nesmysl, který vás osobně trápí a chcete jej zveřejnit. Jde o zcela záměrné klamání diváka, pod rouškou reality, aby si každý uvědomil, v čem vlastně žijeme

 
 

 

 

 

 

 

/

Copyright © 2012 www.LTstudio.cz All Rights Reserved.

template joomla by JoomSpirit